Motore à efficienza IE2
Specificazione
| Standardu | IEC60034-30 |
| Dimensione di u quadru | 80-355 |
| Surtita | 0,18 kW-355 kW |
| Classe d'efficienza | IE2 |
| Tensione/frequenza | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Gradu di prutezzione | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'isolamentu / Classe di aumentu di temperatura | F\B |
| Disposizioni di muntatura | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiente | -15°C -+40°C |
| L'umidità relativa deve esse inferiore à 90% | |
| L'altitudine deve esse inferiore à 1000 m sopra u livellu di u mare | |
| Metudu di raffreddamentu | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Duvere | S1 |
| Fattore di serviziu | 1.0 |
Attrezzatura di pruduzzione
Istruzzioni d'ordine
● Stu catalogu hè solu per riferimentu di i clienti. Scusate, s'ellu ci sò cambiamenti à u pruduttu, ùn saranu fatte note supplementari in anticipu.
● Quandu ordinate, fate attenzione à i dati di l'ordine, cum'è a putenza, a tensione, a velocità, a classe d'isolamentu, a classe di prutezzione, u tipu d'installazione, ecc. di u mudellu di u mutore.
● Pudemu fà una cuncepzione è una pruduzzione persunalizate di prudutti motorizzati speciali secondu i vostri bisogni.
1. Tensioni, frequenze è putenze speciali.
2. Classe d'isolamentu speciale è classe di prutezzione;
3. Latu sinistro cù scatula di giunzione, doppia estremità di l'arburu è arburu speciale;
4. Motori à alta temperatura o motori à bassa temperatura;
5. In usu in muntagna o à l'aria aperta.
6. Putenza più alta o fattore di serviziu speciale.
7. Cù riscaldatori, cuscinetti o avvolgimenti di PT100, PTC, ecc.
8. Cù encoder, cuscinettu isulatu, o custruzzione di cuscinetti isulati.
9. Altri requisiti.









