Motore à efficienza IE4
I motori di a serie IE4 sò motori à induzione in gabbia cuncepiti in cunfurmità cù e norme IEC è l'efficienza energetica IE4.
Specificazione
| Standardu | IEC60034-30 |
| Dimensione di u quadru | 80-355 |
| Surtita | 0,75 kW-315 kW |
| Classe d'efficienza | IE4 |
| Tensione/frequenza | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Gradu di prutezzione | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'isolamentu / Classe di aumentu di temperatura | F/B |
| Disposizioni di muntatura | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiente | -15°C ~+40°C |
| L'umidità relativa deve esse inferiore à 90% | |
| L'altitudine deve esse inferiore à 1000 m sopra u livellu di u mare | |
| Metudu di raffreddamentu | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Duvere | S1 |
| Fattore di serviziu | 1.0 |
Imballaggio
Infurmazioni di cumanda
● Stu catalogu hè solu una riferenza per l'utilizatori. Per piacè, scusate chì s'è qualchì cambiamentu di i prudutti ùn serà micca specificatu in anticipu. Stu catalogu hè solu una riferenza per l'utilizatori. Per piacè, scusate chì s'è qualchì cambiamentu di i prudutti ùn serà micca specificatu in anticipu.
● Per piacè nutate i dati nominali quandu ordinate, cum'è u tipu di mutore, a putenza, a tensione, a velocità, a classe d'isolamentu, a classe di prutezzione, u tipu di muntatura è cusì via.
● Pudemu cuncepisce è pruduce motori speciali cum'è seguitatu secondu i requisiti di u cliente:
1. Tensione, frequenza è putenza speciali;
2. Classe d'isolamentu speciale è classe di prutezzione;
3. Cù a scatula di terminali à manca, estremità di l'arburu doppiu è arburu speciale;
4. Motore à alta temperatura o motore à bassa temperatura;
5. Adupratu nantu à l'altupianu o à l'aria aperta;
6. Putenza più alta o fattore di serviziu speciale;
7. Cù riscaldatore, PT100 per cuscinetti o avvolgimenti, PTC è cusì via;
8. Cù encoder, cuscinetti isolati, o struttura di cuscinetti isolati;
9. Cù altri requisiti.








