Motori à riluttanza sincroni di a serie SCZ
I motori à riluttanza sincrona di a serie SCZ sò cuncepiti indipindentamente. U mutore hè un mutore elettricu trifase cù una struttura di rotore magneticamente anisotropica, adotta u disignu di dimensione di quadru standard IEC per risponde à i diversi bisogni di i clienti, è pò furnisce prudutti di a serie IE5, IE4, IE3, cumpresi i motori à riluttanza sincrona pura.
Specificazione
| Standardu | IEC60034 |
| Dimensione di u quadru | A80-315mm |
| Putenza nominale | 0,75 kW-200 kW |
| Gradi o efficienza energetica | IE5 |
| Tensione è frequenza | 400V/50Hz |
| Gradi di prutezzione | IP55 |
| Gradi d'isolamentu / Aumentu di temperatura | F/B |
| Metudu d'installazione | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura ambiente | -15°C ~+40°C |
| L'umidità relativa deve esse inferiore à 90% | |
| L'altitudine deve esse inferiore à 1000 m sopra u livellu di u mare | |
| Metudu di raffreddamentu | IC411 |
| Duvere | S1 |
| Fattore di serviziu | 1.0 |
Infurmazioni di cumanda
● Stu catalogu hè solu una riferenza per l'utilizatori. Per piacè, scusate chì s'è qualchì cambiamentu di i prudutti ùn serà micca specificatu in anticipu. Stu catalogu hè solu una riferenza per l'utilizatori. Per piacè, scusate chì s'è qualchì cambiamentu di i prudutti ùn serà micca specificatu in anticipu.
● Per piacè nutate i dati nominali quandu ordinate, cum'è u tipu di mutore, a putenza, a tensione, a velocità, a classe d'isolamentu, a classe di prutezzione, u tipu di muntatura è cusì via.
● Pudemu cuncepisce è pruduce motori speciali cum'è seguitatu secondu i requisiti di u cliente:
1. tensione, frequenza è putenza speciali;
2. classe d'isolamentu speciale è classe di prutezzione;
3. cù scatula di terminali à manca, estremità di l'arbre doppiu è arbre speciale;
4. mutore à alta temperatura o mutore à bassa temperatura;
5. adupratu nantu à l'altupianu o à l'aria aperta;
6. putenza più alta o fattore di serviziu speciale;
7. cù riscaldatore, PT100 per cuscinetti o avvolgimenti, PTC è cusì via;
8. cù encoder, cuscinetti isolati, o struttura di cuscinetti isolati;
9. cù altri requisiti.










