Motori modulari YLKK
I motori di a serie YLKK sò conformi à a norma naziunale GB755 è à e norme IEC pertinenti. U quadru di u mutore hè saldatu da una piastra d'acciaiu, è offre una rigidità eccellente è prestazioni di resistenza à e vibrazioni. Sò fabbricati cù una struttura d'isolamentu F è un prucessu d'impregnazione à pressione di u vacuum VPI. U sistema di cuscinetti di riempimentu è scaricamentu senza interruzzione garantisce una manutenzione pratica.
Specificazione
| Dimensione di u quadru | 355-710 (6 kV) /400-710 (10k)V) |
| Surtita | 185kW-3150kW (6 kV)/220kW-2500kW (10kV) |
| Tensione/frequenza | 6kV, 10kV/50Hz |
| Disposizioni di muntatura | IM V1 |
| Gradu di prutezzione | IP44/IP54/IP55 |
| Metudu di raffreddamentu | IC611/IC616 |
| Classe d'isolamentu | F |
| Temperatura ambiente | -15°C ~+40°C |
| Duvere | S1 |
| Fattore di serviziu | 1.0 |
Dimensioni di muntatura è generali (6KV)
| N° di quadru | Polu | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L | AF |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 2300 | 1500 |
| 400 | 4,6,8,10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 2500 | 1650 |
| 450
| 4 | 1120
| 1250
| 1180
| 120 | 210 | 32
| 109 | 6
| 35
| 1300
| 900
| 2700
| 1800
|
| 6,8,10,12 | 130 | 250 | 119 | |||||||||||
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130 | 250
| 32 | 119 | 8
| 35
| 1400
| 965
| 2900
| 2000
|
| 6,8,10,12 | 140 | 36 | 128 | |||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1100
| 3300
| 2200
|
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | ||||||||||
| 630
| 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 3600
| 2400 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 anni | 165 |
Nota: I dati elencati in a tavula sò per riferimentu di l'utilizatori. In casu di discrepanza cù u schedariu aleatoriu, u schedariu aleatoriu prevalerà.
Dimensioni di muntatura è d'ingombri (10KV)
| N° di quadru | Polu | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 2500 |
| 450 | 4,6,8,10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2700 |
| 500
| 4 | 1250
| 1400
| 1320
| 130
| 210 | 32
| 119
| 8
| 35
| 1400
| 1110
| 2900
|
| 6,8,10,12 | 250 | ||||||||||||
| 560
| 4 | 1400
| 1600
| 1500
| 150 | 250 | 36 | 138 | 8
| 42
| 1600
| 1200
| 3300
|
| 6,8,10,12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 3600 |
| 6,8,10,12 | 180 | 45 anni | 165 |
Nota: I dati elencati in a tavula sò per riferimentu di l'utilizatori. In casu di discrepanza cù u schedariu aleatoriu, u schedariu aleatoriu prevalerà.







