Serie Y (IP23) Induzione asincrona trifase d'alta tensione
U mutore d'alta tensione di a serie Y hè un mutore à induzione asincrona trifase à gabbia di scoiattolu. U mutore hà una classe di prutezzione IP23, a tensione nominale hè 6KV o 10 KV.
Specificazione
| Dimensione di u quadru | H355-710MM (6kV)、H450-710MM (10kV) |
| Putenza nominale | 220 kW-5000 kW (6 KV) 、 250 kW-3550 kW (10 KV) |
| Gradi di efficienza energetica | IE1 |
| Tensione è frequenza | 6kV / 50Hz, 10kV / 50Hz |
| Gradi di prutezzione | IP23 |
| Gradi d'isolamentu / Aumentu di temperatura | F |
| Metudu d'installazione | B3 |
| Temperatura ambiente | -15°C ~+40°C |
| Metudu di raffreddamentu | IC01 |
| Duvere | S1 |
| Fattore di serviziu | 1.0 |
Infurmazioni di cumanda
● Stu catalogu hè solu una riferenza per l'utilizatori. Per piacè, scusate chì s'è qualchì cambiamentu di i prudutti ùn serà micca specificatu in anticipu. Stu catalogu hè solu una riferenza per l'utilizatori. Per piacè, scusate chì s'è qualchì cambiamentu di i prudutti ùn serà micca specificatu in anticipu.
● Per piacè nutate i dati nominali quandu ordinate, cum'è u tipu di mutore, a putenza, a tensione, a velocità, a classe d'isolamentu, a classe di prutezzione, u tipu di muntatura è cusì via.
● Pudemu cuncepisce è pruduce motori speciali cum'è seguitatu secondu i requisiti di u cliente:
1. tensione, frequenza è putenza speciali;
2. classe d'isolamentu speciale è classe di prutezzione;
3. cù scatula di terminali à manca, estremità di l'arbre doppiu è arbre speciale;
4. mutore à alta temperatura o mutore à bassa temperatura;
5. adupratu nantu à l'altupianu o à l'aria aperta;
6. putenza più alta o fattore di serviziu speciale;
7. cù riscaldatore, PT100 per cuscinetti o avvolgimenti, PTC è cusì via;
8. cù encoder, cuscinetti isolati, o struttura di cuscinetti isolati;
9. cù altri requisiti.






