Motori raffreddati à coste Y2
I motori d'alta tensione di a serie Y2 sò motori à gabbia di scoiattolu totalmente chjusi. I motori sò fabbricati cù a classe di prutezzione IP54, a tensione nominale hè 6kv o 10KV.
Specificazione
| Dimensione di u quadru | 355-560 (6 kV) / 400-560 (10 kV) |
| Surtita | 185kW-2000kW (6 kV) /185kW-1600kW (10kV) |
| Tensione/frequenza | 6kV,10kV/50Hz |
| Gradu di prutezzione | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'isolamentu | F |
| Disposizioni di muntatura | IM B3/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiente | -15°C ~+40°C |
| Metudu di raffreddamentu | IC411 |
| Duvere | S1 |
| Fattore di serviziu | 1.0 |
I nostri punti di forza
1. Serviziu di campionamentu efficiente è innovativu cù un sistema di cuntrollu di qualità prufessiunale è strettu.
2. Squadra di serviziu in linea prufessiunale, qualsiasi email o missaghju serà rispostu in 24 ore.
3. Avemu una squadra forte pronta à furnisce un serviziu sinceru à i nostri clienti.
4. Insistemu nantu à u cliente prima è u persunale versu a felicità.
5. Pigliate a qualità cum'è a prima cunsiderazione.
6. OEM è ODM, ponu accettà cuncepimentu / logò / branding è imballaggio persunalizati.
7. Attrezzatura di pruduzzione avanzata, test di qualità stretti è sistema di cuntrollu per assicurà una qualità superiore.
8. Tempu di consegna rapidu: avemu e nostre fabbriche è pruduttori prufessiunali, ciò chì vi risparmia tempu in e negoziazioni cù e cumpagnie cummerciali. Faremu u nostru megliu per risponde à i vostri bisogni.
Credemu fermamente chì avemu a piena capacità di dà vi un pruduttu cuntentu. Vulemu raccoglie e vostre preoccupazioni è custruisce una nova relazione sinergica à longu andà. Prumettimu tutti seriamente: listessa qualità, un prezzu di vendita megliu; prezzu di vendita esattu, qualità megliu.







