Motore à efficienza IE3
I motori di a serie IE3 sò motori à induzione in gabbia cuncepiti in cunfurmità cù e norme IEC60034-30 è l'efficienza energetica IE3.
Specificazione
| Standardu | IEC60034-30 |
| Dimensione di u quadru | 80-355 |
| Surtita | 0,75 kW-315 kW |
| Classe d'efficienza | IE3 |
| Tensione / frequenza | ≤1000V/50Hz,60Hz |
| Gradu di prutezzione | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Classe d'isolamentu / Classe di aumentu di temperatura | F/B |
| Disposizioni di muntatura | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura ambiente | -15°C ~+40°C |
| L'umidità relativa deve esse inferiore à 90% | |
| L'altitudine deve esse inferiore à 1000 m sopra u livellu di u mare | |
| Metudu di raffreddamentu | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Duvere | S1 |
| Fattore di serviziu | 1.0 |
Prucessu di Pruduzzione di Fabbrica
Infurmazioni di cumanda
● Stu catalogu hè solu per l'infurmazione di l'utilizatore. Scusate, s'ellu ci sò cambiamenti à u pruduttu, ùn saranu fatte note supplementari in anticipu.
● Quandu ordinate, per piacè nutate i dati di classificazione, cum'è u tipu di mutore, a putenza, a tensione, a velocità, a classe d'isolamentu, a classe di prutezzione, u metudu di muntatura, ecc.
● Pudemu cuncepisce è fabricà motori speciali secondu i requisiti di i clienti cum'è seguita
1. tensioni, frequenze è putenze speciali
2. classi speciali d'isolamentu è di prutezzione
3. cù scatula di terminali à manca, estremità d'alberi doppie è alberi speciali
4. Motori à alta temperatura o motori à bassa temperatura.
5. Usu in l'altipiani o in l'esternu
6. Fattori di putenza più alta o di serviziu speciale
7. cù riscaldamentu, cuscinetti o avvolgimenti PT100, PTC, ecc.
8. cù encoder, cuscinetti isolati o custruzzione di cuscinetti isolati.
9. Altri requisiti.
Sè qualchissia di sti articuli vi interessa, per piacè fateci sapè. Saremu felici di dà vi un preventivu dopu avè ricevutu e vostre specifiche dettagliate. Avemu i nostri ingegneri specialisti di R&S per risponde à qualsiasi esigenza. Aspittemu di riceve prestu e vostre dumande è speremu di avè l'uccasione di travaglià cun voi in u futuru. Benvenuti à dà un'ochjata à a nostra urganizazione.










